Turysta na kwarantannie (TYLKO W GAZECIE)

  • 02.04.2020, 07:00
  • Bogdan Nowak
Turysta na kwarantannie (TYLKO W GAZECIE) Tak wyglądały ubiegłoroczne dni Krasnobrodu. Czy tak będą wyglądały w tym roku. Nikt nie potrafi na to odpowiedzieć. Wiele osób wątpi.
Czy kwaterodawcom grozi plajta? Na razie wypoczywać chcą ci, których nie można przyjąć.

Kwaterodawcy z miejscowości wypoczynkowych w powiecie zamojskim dostają ostatnio pytania o możliwość wynajmu miejsc noclegowych. Niektórzy turyści chcieliby nawet odbyć w nich... kwarantannę. Jednak w związku z epidemią koronawirusa obowiązuje zakaz wynajmu domków i pokojów.

Mamy rzeczywiście takie pytania – mówi Wojciech Popko, prezes Stowarzyszenia Kwaterodawców w Zwierzyńcu. – Czasami dotyczą one także kwarantanny. Myślę, że takie telefony bardziej wynikają z nieświadomości niektórych osób, niż z ich złej woli. 

– Ja także miałam telefon w tej sprawie, ale powiedziałam, że nie możemy nikogo u nas przyjąć – dodaje jeden z kwaterodawców z gminy Krasnobród. – I muszę powiedzieć, zrobiłem to z dużym żalem. Bo sytuacja ekonomiczna jest zła, coraz gorsza.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe