Pierwszy przypadek koronawirusa w powiecie hrubieszowskim

  • 29.03.2020, 14:41
  • ak
Pierwszy przypadek koronawirusa w powiecie hrubieszowskim Fot. pixabay.com
Kobieta w przedziale wiekowym 21-40 lat to pierwsza w powiecie hrubieszowskim osoba, u której badaniami potwierdzono zakażenie koronawirusem.

Do dzisiaj powiat hrubieszowski był białą plamą na mapie Zamojszczyzny. Najwięcej przypadków koronawirusa wykryto dotychczas w powiecie zamojskim, znacznie mniej w biłgorajskim i tomaszowskim. Dzisiaj jest już też przypadek hrubieszowski. To jedna z dwóch osób, o których właśnie poinformowała rzeczniczka wojewody.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą kobiety w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu hrubieszowskiego w stanie dobrym, sposób zakażenia w trakcie ustalania oraz mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu lubelskiego w stanie dobrym, który wrócił z kraju o dużej transmisji wirusa.

W całym kraju są 54 nowe przypadki zakażeń, w sumie już 1771. Jest też 20 ofiar śmiertelnych. Zmarł 82-letni mężczyzna leczony w Raciborzu,

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
prorok
prorok 30.03.2020, 07:54
Po wirusie nadejdzie bieda ,władza się wyżywi .Co mają robić zwykli obywatele ? Wielu jeżdzi zagranicę ,a teraz co mają robić ? Służba zdrowia nie wydolna ,skorumpowana i do kitu . Czas apokalipsy nadciąga a władza ma się dobrze .
Ktoś
Ktoś 29.03.2020, 19:53
Podobno też w okolicy grasuje Yeti, więc lepiej zostać w domu
LHR
LHR 30.03.2020, 11:28
śmiej się debilu śmiej...
Xx
Xx 29.03.2020, 20:07
Debil debilem
Podpis
Podpis 29.03.2020, 19:32
Na fejsie ktoś napisał, że podobno ktoś z rodziny pracowników starostwa w hrubieszowie miał z nią kontakt. Nie wiadomo komu wierzyć.
No i?
No i? 30.03.2020, 08:50
A jak miał to co? Każdy z nas mógł mieć kontakt np w Biedrze czy innej Stonce.
jato
jato 29.03.2020, 19:50
To z księdzem z Białopola
Marek
Marek 29.03.2020, 19:37
To z gminy
O
O 29.03.2020, 19:51
Z Wbc
gosc
gosc 29.03.2020, 17:09
to tak, jak "polowanie na czerwony październik"; polecam do przeczytania i uspokojenia rozdygotanych nerwów
gosc
gosc 29.03.2020, 17:04
nie panikujcie, bo sami biegacie po dużych marketach hrubieszowskich, aż miło popatrzeć
Aqw
Aqw 29.03.2020, 17:47
he He miło popatrzeć a co sam chodzisz?
gosc
gosc 29.03.2020, 19:13
do Aqw nie, ale mieszka w pobliżu i widzę
Zamościanin
Zamościanin 29.03.2020, 17:01
Przytaszczyla koronawirusa z Zamoscia. Widzac ile samochodow stoi kolo przychodni na lipskiej i to zadbego z Zamościa to sie w pale nie miesci ZAMKNĄĆ MIASTA BO INACZEJ NIC TO NIE DA
Dla przypomnienia
Dla przypomnienia 29.03.2020, 17:00
Skad? Gdzie? Kto?
Matka natura ja przyslala, z nieba ja wypuscili by nauczyc nas respektu i pokory....
A wy wciaz jadem plujecie....
Wspolczuje tej Pani i rodzinie, zycze zdrowia...A pozostali wiedza co robic wytyczne na czas zarazy sa? Sa!!! To sie ich trzymajmy....
go
go 29.03.2020, 16:49
Ty mądry DEBILU może pohamuj się ze swoimi mądrościami
Kmiotek
Kmiotek 29.03.2020, 16:40
Banda debili, akurat to jest najlepsze miejsce na pytania skąd jest zarażony. Wystarczy, że teraz znajdzie się następny mądry i poda sąsiada co go ostatnio ***ł i już jest zadyma. Wszyscy z okolicy zadzwonią do sanepidu, bo chcą zrobić testy. Zanim to się wyjaśni to może jakiś narwaniec podpalić komuś chatę. Ludzie opanujcie się, od dawna trzeba było zachowywać środki ostrożności. Wierzyliście, że to nas nie dosięgnie? To już jest na pewno od dawna. Tylko nie robiono testów.
A
A 29.03.2020, 16:20
Skąd mogę wiedzieć czy nie minęłam się z Nią na ulicy.
Iiii?
Iiii? 30.03.2020, 08:53
To nie łaz nigdzie, weź zwolnienie i siedź na czterech literach. Może mijales się 10 osobami z koroną. I co? Dlatego mamy się izolować!
Star
Star 29.03.2020, 17:04
Nie mozesz....chyba ze ja znasz.... ale czy znasz wszystkich z ktorymi sie mijasz? Moze to ty jestes nosicielka?... wiesz na pewno ze nie... moze to ty zarazilas ja .....
Wlacz dobroc , wlacz myslenie
Nune
Nune 29.03.2020, 17:46
To na ulicy mijam się tylko z osobami które znam?Ahaa
go
go 29.03.2020, 16:14
Czy wie ktoś skąd ona jest naprawdę
covid
covid 29.03.2020, 16:01
Proponuję odnaleźć i spalić na stosie to na pewno w dodatku czarownica.Macie pożywkę hieny , w obliczu zagrożenia Polacy pokazują jacy są naprawdę.
Qwe
Qwe 29.03.2020, 15:58
To wkońcu skąd ta Kobieta ?
Maro
Maro 29.03.2020, 15:48
Z gminy Uchanie
zyx
zyx 29.03.2020, 22:53
To teraz będzie Wuhanie.
Mika
Mika 29.03.2020, 16:19
Ciekawe a z kad takie informacje? ?
pikey
pikey 29.03.2020, 16:39
ze szkoły. Wróć tam i naucz się poprawnie pisać pytania.
prawie lekarz
prawie lekarz 29.03.2020, 15:13
Pracując na czarno za granicą, uciekasz tam gdzie dzięki KRUSowi masz ubezpieczenie, ale lekkomyślnie nie można oszukać obowiązku kwarantanny.
Krystyna
Krystyna 29.03.2020, 15:11
Z wrc
Bobi
Bobi 29.03.2020, 15:06
Z werbkowic
Donatanna
Donatanna 29.03.2020, 19:07
W werbkowicach pijany gość krzyczał że ma korona wirusa, prawdopodobnie był na kwarantannie i pyk 30tyś.
Jjj
Jjj 29.03.2020, 15:09
Skąd wiesz?
Robert
Robert 29.03.2020, 15:02
W przypadkach potwierdzonych niezbędne jest podanie dokładnego miejsca zamieszkania zakażonej osoby. Uważam ,że niepodawanie tej informacji jest nieodpowiedzialne ze strony służb.
Ojlu
Ojlu 29.03.2020, 16:11
Dlaczego? Przecież na każdym kroku trzeba uważać!
Hanka
Hanka 29.03.2020, 14:59
Powinni podac skad jest a moze ktos mial z nia stycznosc
ciekawy
ciekawy 29.03.2020, 14:57
Mam nadzieję, że nie jest to pracownica marketu czy banku. Bo będzie sztafeta zarażonych.
justyna
justyna 29.03.2020, 20:32
To po kiego grzyba debile łazicie do banku?

Pozostałe