Ukraińcy tłumnie wracają do siebie. Policja wspiera służby graniczne

  • 27.03.2020, 13:31
  • Źródło: KWP Lublin
Ukraińcy tłumnie wracają do siebie. Policja wspiera służby graniczne Fot. KMP Chełm
Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej dbają o bezpieczeństwo w rejonie przejść granicznych. W ostatnim czasie przez całą dobę przybywają tam obywatele Ukrainy, którzy chcą wrócić do swojego kraju. Wiąże się to niejednokrotnie z koniecznością kilkugodzinnego oczekiwania na wjazd. Na miejsce skierowanych zostało więcej policyjnych patroli.

 Funkcjonariusze dbają o zapewnienie płynności ruchu na drodze prowadzącej do granicy, a także w rejonie samego przejścia. Pozostają w stałym kontakcie z funkcjonariuszami straży granicznej i na bieżąco przekazują w tej sprawie informacje do samorządów. Zorganizowane zostały ciepłe napoje, które policjanci z zastosowaniem środków ochrony osobistej rozdają oczekującym.

 

Źródło: KWP Lublin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe