Biłgoraj: Konkursu na dyrektora LO im. ONZ nie będzie

  • 29.03.2020, 08:00
  • ak
Biłgoraj: Konkursu na dyrektora LO im. ONZ nie będzie
Marian Klecha odchodzi na emeryturę, ale władze powiatu nie przeprowadzą na razie konkursu na stanowisko dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ.

Decyzja ta ma związek z sytuacją epidemiologiczną w kraju.

W czwartek, 26 marca Zarząd Powiatu podjął uchwałę o powierzeniu obowiązków dyrektora dotychczasowej wicedyrektor LO im. ONZ Jolancie Rycyk. Szkołą ma funkcjonować pod jej kierownictwem od 1 kwietnia.

P.o. dyrektor jest polonistką. Pracuje od 1988 r.,  a od 9 lat była zastępcą Mariana Klechy. Odpowiadała za organizacje olimpiad, konkursów przedmiotowych, praktyk studenckich.  Do chwili obecnej nadzoruje współpracę szkoły z uczelniami i ośrodkami akademickimi.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
majewska
majewska 05.04.2020, 08:09
mąż dyrektor skarbowego w biłgoraju , wpływowy bo z PIS i konkursu nie ma , na p.o. pociągnie i konkurs z głowy ,taka to jest walka z układem wg kaczynskiego,ładnie to wychodzi ale ukryć nie da sie

Pozostałe