Koronawirus na Lubelszczyźnie. Pięć nowych przypadków w powiecie chełmskim

  • 26.03.2020, 17:52
  • red.
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Pięć nowych przypadków w powiecie chełmskim Fot. pixabay.com
U dwóćh mężczyzn i trzech kobiet, mieszkańców powiatu chełmskiego potwierdzono badaniami laboratoryjnymi obecność koronawirusa – informują służby wojewody lubelskiego.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą jednego mężczyzny i jednej kobiety w przedziale wieku 41-60 lat, jednej kobiety w przedziale wieku 21-40 lat i jednej kobiety i jednego mężczyzny w wieku powyżej 61 lat. Wszystkie osoby są z powiatu chełmskiego, w stanie dobrym i miały styczność z przypadkiem potwierdzonym – napisała w komunikacie Agnieszka Strzępka, rzeczniczka wojewody.

Na dzień 26 marca 2020 r., na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 74 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 2 osoby zmarłe.

Również przed chwilą najświeższy raport opublikowało ministerstwo zdrowia, informując o 43 nowych przypadkach zakażeń w Polsce.

 

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1163/14 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 26.03.2020, 18:39
A w chełmskim to wszystko od księżulka z Białopola, a ludzie pisali, żeby zakazać mszy tak jak to zrobiono w cywilizowanych krajach. I co ciemnoto uzdrowiono Was jak się patrzy.
ciemny człowiek
ciemny człowiek 27.03.2020, 07:53
Jak coś piszesz o "ciemnocie" to przynajmniej bądź sprawiedliwy. Nie mogło się zacząć wszystko od "księżulka" skoro ten "księżulek" sam virusa nie wyprodukował, a sam się zaraził od kobiety która przyjechała z Włoch i zamiast się na dwa tygodnie odizolować przyszła na pogrzeb, którego udzielał ten "księżulek". To tacy jak TY CIEMNOTO powodują, że plotka i złość się szerzy wśród ludzi.

Pozostałe