Małe Przedsiębiorstwo: Centrum Motoryzacyjne MOTO-TECH

  • 26.03.2020, 12:06
  • wd
Małe Przedsiębiorstwo: Centrum Motoryzacyjne MOTO-TECH
Centrum Motoryzacyjne MOTO-TECH powstało w 1994 roku. Jego właścicielem jest Krzysztof Ćwiek. W dwóch oddziałach firmy – w Biłgoraju i Stalowej Woli – przy kompleksowej obsłudze kierowców pracuje 35 osób.

Firma MOTO-TECH w Biłgoraju przy ul. Komorowskiego 20 zaczynała od handlu częściami do samochodów ciężarowych marek Jelcz, Star, KAMAZ i LIAZ. Z czasem działalność rozwinęła się na tyle, że właściciel otworzył oddział Centrum Motoryzacyjnego MOTO-TECH w Stalowej Woli przy ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 3.

Obecnie firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze samochodów ciężarowych dostawczych i osobowych (z naciskiem na te pierwsze). Na terenie Centrum Motoryzacyjnego znajdują się: profesjonalny warsztat samochodów ciężarowych oraz osobowych, bardzo dobrze zaopatrzony sklep z częściami do ciężarówek, sklep z częściami do samochodów osobowych i BUS, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, automatyczna myjnia TIR oraz myjnia do cystern, myjnia bezdotykowa, wulkanizacja, zakuwanie węży hydraulicznych oraz serwis tachografów cyfrowych. MOTO-TECH specjalizuje się też w holowaniu samochodów ciężarowych dostawczych i osobowych.

Pracownicy są dostępni przez 365 dni w roku.

Pozostały sztab Centrum MOTO-TECH pracuje na dwie zmiany. W sumie składa się z 35 osób, 19 z nich to mechanicy. Wiedzę na temat aut różnych marek mają w małym paluszku.
– Regularnie korzystamy ze szkoleń, pogłębiamy wiedzę w różnym zakresie motoryzacji. To pozwala nam działać możliwie najszybciej i rozwiązywać problemy, z jakimi zjawiają się nasi klienci – mówi Krzysztof Ćwiek, właściciel. 

Firma posiada wiele certyfikatów potwierdzających jej doświadczenie i zdobyte przez pracowników umiejętności, m.in. certyfikat Alltrucks (sieć ok. 700 warsztatów w całej Europie), współpracuje też z Bosch Car Servis. 

W planach rozwoju MOTO-TECH jest miedzy innymi inwestycja w diagnostykę oraz ciągłe szkolenie i podnoszenie kwalifikacji pracowników. 

Będzie okazja dołączyć do kolekcji kolejną prestiżową nagrodę – statuetkę Pereł Biznesu 2019. Centrum Motoryzacyjne MOTO-TECH jest nominowane w kategorii Małe Przedsiębiorstwo.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
łata
łata 27.03.2020, 07:47
idz do nich ,to zobaczysz jak golą niemiłosiernie,za jedno biorą jakby było dwie rzeczy,czy usługi
Edek
Edek 27.03.2020, 07:05
Jak masz za dużo kasy to cię tam wyrobią na to abyś miał mniej

Pozostałe