Tyszowce: Burmistrz Podgórski nie ma koronawirusa. Urzędnicy też są zdrowi

  • 25.03.2020, 10:13
  • red.
Tyszowce: Burmistrz Podgórski nie ma koronawirusa. Urzędnicy też są zdrowi
Wynik testu na koronawirusa u burmistrza Tyszowiec i dwóch pracowników ma wynik ujemny – poinformowano na facebookowym profili UM w Tyszowcach.

Przypomnijmy, że burmistrz Andrzej Podgósrski, a także dwoje pracowników Urzędu Miejskiego w Tyszowcach zostało skierowanych na kwarantannę i przebadanych na obecność koronawirusa, bo istniało podejrzenie, że mogli zarazić się od pracownika firmy informatycznej, który odwiedził urząd w połowie marca. Mężczyzna ten, mieszkaniec powiatu zamojskiego, jest zakażony koronawirusem SARS-CoV-2.

Teraz wiadomo, że do zakażenia nie doszło. Burmistrz i jego podwładni pozostają na kwarantannie do czwartku, 26 marca.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Roberto
Roberto 27.03.2020, 15:58
jaka skąpa informacja, ale czemu się dziwić, przecież redaktor Horbaczewski to kumpel klasowy Podgórskiego. czy redaktor nie zrobi krzywdy burmistrzowi. jak to się mówi ręka rękę myje

Pozostałe