Pow. hrubieszowski: Strażacy dowożą żywność osobom na kwarantannie

  • 25.03.2020, 10:03
  • ak
Pow. hrubieszowski: Strażacy dowożą żywność osobom na kwarantannie Fot. KP PSP Hrubieszów
Druhowie z jednostek OSP w Teptiukowie i Trzeszczanach w powiecie hrubieszowskim zaangażowali się w pomoc osobom objętym kwarantanną. Regularnie dowożą im artykuły spożywcze.

"Strażacy pobrali żywność z wyznaczonej przez gminę placówki i dostarczyli do osób objętych kwarantanną. Dowożenie pakietów żywnościowych będzie kontynuowane do czasu przebywania w miejscu osób objętych kwarantanną" – czytamy w  komunikacie na stronie internetowej KP PSP w Hrubieszowie.

Przed rozpoczęciem akcji strażacy poznali zasady postępowania w działaniach związanych z koronawirusem, a podczas wyjazdów są odpowiednio zabezpieczeni. Mają gogle, maseczki z filtrem FFP2, rękawiczki lateksowe oraz środki do dezynfekcji rąk.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe