Zamość: Miastu na zdrowie (TYLKO W GAZECIE)

  • 27.03.2020, 06:21
  • AP
Zamość: Miastu na zdrowie (TYLKO W GAZECIE) Halina Caban: – W związku z koranawirusem realizacja zadań także zostaje przesunięta w czasie.
30 tys. zł rozdysponowało miasto Zamość na działania z zakresu zdrowia publicznego, o 50 tys. zł mniej niż rok wcześniej. Dofinansowanie otrzymały cztery stowarzyszenia.

Organizacje mogły sięgać po środki na zadania z zakresu: edukacji i wczesnej rehabilitacji osób z chorobami nowotworowymi; działania z zakresu rehabilitacji społecznej i zdrowotnej osób niepełnosprawnych oraz wszechstronną aktywizację seniorów (60 plus). Swoje pomysły zgłosiły 4 organizacje.

Największą dotację – 13 tys. zł otrzymało Stowarzyszenie Zamojski Uniwersytet Trzeciego Wieku, na realizację projektu "Aktywny senior, zdrowy senior".

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe