Cztery nowe przypadki koronawirusa na Lubelszczyźnie. Jeden w powiecie biłgorajskim

  • 23.03.2020, 20:28
  • red.
Cztery nowe przypadki koronawirusa na Lubelszczyźnie. Jeden w powiecie biłgorajskim Fot. pixabay.com
Mężczyzna w wieku powyżej 61 lat, mieszkaniec powiatu biłgorajskiego jest jedną z czterech osób z województwa lubelskiego, u których dziś badania potwierdziły zakażenie koronawirusem.

Komunikat Agnieszki Strzępki, rzeczniczki wojewody lubelskiego:

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą dwóch mężczyzn w wieku powyżej 61 lat z powiatu lubelskiego w stanie poważnym, jednej kobiety w wieku powyżej 61 lat z powiatu lubelskiego w stanie średnim, która wróciła z kraju o dużej transmisji wirusa oraz jednego mężczyzny w wieku powyżej 61 lat z powiatu biłgorajskiego.

 Na dzień 23 marca 2020 r., na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 48 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych; 1 osoba zmarła.

 Aktualnie, na terenie województwa lubelskiego, 15 osób jest hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, 4087 osób jest poddanych kwarantannie, a 5571 osób jest objętych nadzorem służb sanitarnych.

Komunikat ministerstwa zdrowia:

 

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nikol
Nikol 24.03.2020, 05:56
Mamy efekty lot do domu masakra...

Pozostałe