Sesja była nadzwyczajna (TYLKO W GAZECIE)

  • 26.03.2020, 07:00
  • Leszek Wójtowicz
Sesja była nadzwyczajna (TYLKO W GAZECIE) Radni zachowywali na sesji środki ostrożności, m.in. siedząc z daleka od siebie.
Radni nie podali sobie rąk, mało się odzywali.

Nie chodzi o powód jej zwołania, ale o środki ostrożności. Radni Biłgoraja zostali poproszeni przed sesją m.in. o niepodawanie sobie rąk na powitanie, zachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy sobą, zdezynfekowanie dłoni przed rozpoczęciem i po zakończeniu obrad, a także o unikanie rozmów w bliskiej odległości od siebie.

Obrady Rady Miejskiej Biłgoraja wyznaczono na 18 marca. 

– Nie mogliśmy przełożyć sesji przede wszystkim z uwagi na konieczność dokonania zmian w budżecie, umożliwiających podpisanie umów z wykonawcami wyłonionymi w przetargach – tłumaczy burmistrz Biłgoraja Janusz Rosłan.

Chodziło przede wszystkim o zabezpieczenie środków na termomodernizację budynku Urzędu Miasta Biłgoraj za 3 mln 750 tys. zł (w tym 1 mln zł to dofinansowanie unijne) oraz udzielenie pomocy finansowej dla powiatu biłgorajskiego na budowę ronda na skrzyżowaniu ul. Lubelskiej i Nadstawnej.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe