Zamość: Uczniowie Ekonomika w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

  • 21.03.2020, 17:09
  • ak
Zamość: Uczniowie Ekonomika w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej
Do etapu okręgowego przeszło dziewięcioro, a w finale znalazło się trzech uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu. Dzięki temu sukcesowi w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej już są zwolnieni z egzaminu zawodowego w szkole.

Ten sukces osiągnęli Kacper Silezin (już po raz drugi zakwalifikował się do etapu centralnego olimpiady), Mateusz Kopciowski i Dominik Smolik. Uczniowie osiągnęli tak dobre wyniki dzięki opiece merytorycznej nauczycieli: Piotra Czechońskiego, Anety Kuźmy, Krzysztofa Sieka i Zenona Ważnego. 

Finał olimpiady jest planowany w Sopocie na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe