Zamość: Parking przy szpitalu "papieskim" znowu za darmo

  • 21.03.2020, 12:23
  • ak
Zamość: Parking przy szpitalu "papieskim" znowu za darmo Fot. Szpital im. Papieża Jana Pawla II Zamość
Ledwie opłaty zaczęły obowiązywać, a już dyrekcja szpitala im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu je zniosła. Ma to związek z epidemią koronawirusa.

Władze szpitala swoją decyzję o rezygnacji z opłat na parkingu tłumaczą dobrem pacjentów, ich zdrowiem i bezpieczeństwem. Zachęcają, by do szpitala przyjeżdżać prywatnymi autami, a rezygnować z publicznych środków transportu, w których ryzyko zakażenia jest większe.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wiola
wiola 21.03.2020, 20:39
Chcieli zarobić na ludzkiej chorobie
Qwerty
Qwerty 21.03.2020, 20:24
Ciekawe czy po wprowadzeniu opłat lekarze tak jak kiedyś będą parkować pod listem bo mimo, że mieli parking za darmo to bali się, że czas pracy będzie kontrolowany w ten sposób.

Pozostałe