Biłgoraj: Uczniowie RCEZ wyróżnieni w ogólnopolskim konursie

  • 19.03.2020, 14:00
  • ak
Biłgoraj: Uczniowie RCEZ wyróżnieni w ogólnopolskim konursie Fot. RCEZ Biłgoraj
Brawo Robert Dworniczak! Brawo Konrad Ostrowski! Uczniowie technikum w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zdobyli tytuły laureatów i wyróżnienia I stopnia w konkursie "Elektronika – by żyło się łatwiej" w Gliwicach.

Uczniowie z Biłgoraja stworzyli wspólny projekt i wysłali go na konkurs. Ich praca rywalizowała z setką innych zgłoszonych przez młodych ludzi z całej Polski.

Nagrodą dla Roberta Dworniczaka i Konrada Ostrowskiego jest m.in. to, że otrzymają 30 dodatkowych punktów przy rekrutacji na Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. To w praktyce, po zdaniu matury zapewni im indeks tej uczelni.

Ponadto elektronicy z Biłgoraja otrzymali nagrody rzeczowe wartości blisko 2 tys. zł każda.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec powiatu tomaszowskiego
mieszkaniec powiatu tomaszowskiego 20.03.2020, 08:01
co to jest konurs?

Pozostałe