Zamość: Darmowe parkowanie na Starym i Nowym Mieście. By powstrzymać koronawirus

  • 17.03.2020, 11:41
  • red
Zamość: Darmowe parkowanie na Starym i Nowym Mieście. By powstrzymać koronawirus Fot. UM Zamość
Aby kupić bilet w parkomacie, trzeba było wcisnąć kilka klawiszy na urządzeniu. A to w dobie zagrożenia koronawirusem nie jest bezpieczne. Dlatego w Zamościu parkomaty zostały szczelnie osłonięte, a zmotoryzowani są zwolnieni z opłat za pozostawianie aut w obrębie Starówki i Nowego Miasta.

– Nie chcemy w ten sposób zachęcać do wychodzenia z domu i przemieszczania się, proszę tego w ten sposób nie odbierać. Wstrzymanie poboru opłat za postój podyktowane jest koniecznością zminimalizowania narażania zdrowia zarówno mieszkańców, jak i pracowników obsługujących strefy płatnego parkowania w mieście – mówi dyrektor Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu Marcin Nowak.

Wydane przez ZDG abonamenty zostaną wydłużone o czas, na jaki zawieszono funkcjonowanie stref płatnego parkowania w Zamościu.

red

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wodny
Wodny 17.03.2020, 16:22
Jeszcze 16 tego pobierano opłaty za parkowanie, toż to szok powiedziałby Pawlak

Pozostałe