Zamość: Magistrat szuka dyrektorów

  • 19.03.2020, 15:58
  • AP
Zamość: Magistrat szuka dyrektorów
Kończą się kadencje dyrektorów 5 miejskich placówek oświatowych. Do 20 marca można składać oferty na stanowiska.

28 lutego prezydent Andrzej Wnuk ogłosił konkurs na stanowiska dyrektorów dwóch przedszkoli: nr 5 i nr 10, Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Waleriana Łukasińskiego, III Liceum Ogólnokształcącego im. Kamila Cypriana Norwida i Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy SP nr 4. 

O stanowisko dyrektora może ubiegać się osoba posiadająca stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego z wykształceniem wyższym i tytułem zawodowym magister, magister inżynier lub równorzędnym, oraz posiadająca przygotowanie pedagogiczne i kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w danym przedszkolu, szkole lub placówce. Przyszły dyrektor musi udokumentować co najmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela lub pięcioletni staż pracy dydaktycznej na stanowisku nauczyciela akademickiego. Nie są to jednak wszystkie wymagania, jakie musi spełnić osoba ubiegająca się o stanowisko dyrektora. Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Ogłoszenia. 

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach, wysyłając na adres: Urząd Miasta Zamość, Wydział Oświaty, 22-400 Zamość, ul. Rynek Wielki 1 (pokój nr 2) z podanym adresem zwrotnym (telefon kontaktowy, podany dobrowolnie) z dopiskiem: "Konkurs na stanowisko dyrektora konkretnej jednostki" w terminie do 20 marca do godz. 15.

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe