Biłgoraj: Mieszkania do kupienia

  • 22.03.2020, 07:00
  • lew
Biłgoraj: Mieszkania do kupienia
Na sześć nowych mieszkań, które zamierzały sprzedać władze Biłgoraja, znalazł się tylko jeden nabywca. Miasto zamierza ogłosić kolejny przetarg. Tym razem chętni nie będą musieli składać ofert, ale przystąpią do licytacji lokali.

Urząd Miasta Biłgoraj przeznaczył do sprzedaży 6 mieszkań przy placu Wolności. Do ogłoszonego w połowie stycznia przetargu przystąpiła tylko jedna osoba, która zgłosiła chęć kupna lokalu o powierzchni ponad 51 mkw. Cena wywoławcza tego "M" wynosiła 200 tys. zł. Na pozostałe mieszkania o powierzchni od 22,81 do 51,25 mkw. nie było chętnych. 

– Dlatego ogłosimy niedługo kolejny przetarg, ale nie na zasadzie składania ofert, bo to nie zdało egzaminu, tylko w formie licytacji – mówi burmistrz Biłgoraja Janusz Rosłan. – Doszły nas bowiem słuchy, że nawet jak ktoś był zainteresowany nabyciem lokalu, to rezygnował, bo nie wiedział, co napisać w ofercie.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe