Hrubieszów: Strach przed promieniowaniem (TYLKO W GAZECIE)

  • 17.03.2020, 06:12
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Strach przed promieniowaniem (TYLKO W GAZECIE)
Mieszkańcy Osiedla Podgórze boją się o zdrowie. Powodem jest maszt telekomunikacyjny.

– Nie możemy doprowadzić do usunięcia masztu, ale będziemy sprawdzać, czy urządzenie działa zgodnie z parametrami zapisanymi w dokumentacji – zastrzegają mieszkańcy osiedla Podgórze w Hrubieszowie.

Małgorzata Cios, przewodnicząca Zarządu Osiedla "Podgórze", tłumaczy:

 – Mówiąc najprościej, chodzi o to, że nikt nie uprzedził mieszkańców tej części miasta o zamiarze postawienia masztu telefonii komórkowej w okolicy miejsca ich zamieszkania. A kiedy ten maszt zainstalowano i mieszkańcy go zobaczyli, to się przestraszyli. Tym bardziej, że kilka podobnych masztów już jest w okolicy. Jeden na kościele, drugi na pobliskiej strażnicy. Nic dziwnego, że ludzie poczuli się zagrożeni. Zwłaszcza, że nie wiedzieli, co to za maszt, jaką ma moc i czy jego działanie nie zaszkodzi ich zdrowiu. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Korona
Korona 18.03.2020, 17:50
Ty sam jak ten wirus jesteś....
Digidong
Digidong 18.03.2020, 00:16
Niestety nieświadomość, ciemnogrodzie, brak chęci poszerzania wiedzy.
Wieki ciemne
Wieki ciemne 17.03.2020, 17:18
Powiesić w poprzek patyk i będzie krzyż, a krzyża nikt nie ruszy! Szach mat
Uuu
Uuu 17.03.2020, 12:31
Ciemnota ludzi nie zna granic. Na "strażnicy" stoi maszt z kamerami a nie z nadajnikami telefonii komórkowej. Jak zwykle ktoś chce zabłysnąć i gada co mu ślina na język przyniesie. Poza tym żeby kontrolować trzeba mieć sprzęt i uprawnienia drodzy geniusze z Podgórza. Lepiej zapytajcie o nadajniki na szpitalu i elfie....
O M O N
O M O N 20.03.2020, 20:45
Ciemnota ludzi nie zna granic dobry jestes tylko na zdjeciu nie jest maszt SG tylko 5G
Alisa
Alisa 17.03.2020, 17:52
Ludzie boją się technologii 5G i mają rację. Grilują nas, osłabiają układ immunologiczny tak, jak w Wuhan, a potem wprowadzają zjadliwego hybrydowego wirusa i sztucznie wywołują pandemie. Mają rację, że protestują!
Dzik
Dzik 17.03.2020, 19:09
Hahahahhahahaha

Pozostałe