Koronawirus w powiecie tomaszowskim. To pacjent w średnim wieku

  • 15.03.2020, 09:27
  • ak
Koronawirus w powiecie tomaszowskim. To pacjent w średnim wieku Fot. pixabay.com
Osoba w przedziale wieku 25-35 lat z powiatu tomaszowskiego to kolejny potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem w województwie lubelskim.

Przypomnijmy, że wczoraj zakażenie koronawirusem potwierdzono u pochodzącego z Janowa Lubelskiego pracownika Sądu Rejonowego w Biłgoraju. Pisaliśmy o tym TUTAJ i TUTAJ.

Ministerstwo zdrowia poinformowało o kolejnych siedmiu przypadkach zakażenia:

 

W sumie liczba zakażonych w Polsce wyniosła na dzisiejszy poranek 113. Troje pacjentów zmarło. Kilkanaście osób udało się wyleczyć.

Służby wojewody lubelskiego poinformowały dzisiaj rano, że w całym województwie odnotowano 16 przypadków zakażeń (66-letni pacjent z Janowa Lubelskiego zmarł wczoraj w Lublinie), 34 osoby są hospitalizowane, 348 osób poddano kwarantannie, a 2963 objęto nadzorem epidemiologicznym.

Pacjent z powiatu tomaszewskiego, u którego badania na obecność koronawirusa cały wynik pozytywny, niedawno wrócił do Polski z kraju, gdzie jest dużo zakażeń.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ArtuDitu
ArtuDitu 16.03.2020, 06:40
Nie wyleczyć tylko same wyzdrowiały, na korona póki co nie ma lekarstwa...!!!
Karol
Karol 15.03.2020, 20:06
czegoś nie rozumiem... to ile trwa ten test na wirusa? że trzymają tylu ludzi w szpitalach. Nie badają ich czy co?
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 15.03.2020, 16:52
Są na świecie miejsca gdzie poziom życia jest super wysoki i tam koronawirusa niema. Gdzie ? Rosja, Mongolia, Grenlandia i być może na Księżycu i na Marsie
Normalny
Normalny 15.03.2020, 16:50
Na 119 zakazonych Umarlo 3 Wpolsce jest 38 mln obywateliNie siejcie paniki
RG1
RG1 16.03.2020, 19:07
nienormalny 38mln x 252 = 957 983 - TY NORMALNY???
ty normalny?
ty normalny? 15.03.2020, 21:26
Włoch, Niemcy, Wielka Brytania, Hiszpania, tam nie sieli i co urosło??
Panika nie jest wskazana, ale odpowiednie podejście do zaistniałej sytuacji jak najbardziej. Zachód Europy zlekceważył i jak wygląda sytuacja.
Wolontariusz
Wolontariusz 15.03.2020, 15:51
Zapytam dlaczego Owsiak Jerzy ktory nie dawno chwalil sie wielka zbiorka w niczym nie pomaga ,a moglby!
Kaśka
Kaśka 16.03.2020, 21:53
Ty i wolontariat to dwa różne światy.
ArtuDitu
ArtuDitu 16.03.2020, 06:42
Celu *** a twój wódz kaczor gdzie uciekł? I twój guru rydzyk?? Czemu nie pomaga??? A tak ...bo to złodziej!!
Ona
Ona 15.03.2020, 18:18
A respiratory niby kto kupi? Właśnie Pan Jerzy z zebranych środków WOSP.
Dzon
Dzon 16.03.2020, 08:19
Owsiak to idiota trzymajacy sie koryta niech ujawni jakie pobory sobie wyznaczyl Siema debilu
ZOBACZ
ZOBACZ 15.03.2020, 14:25
TAM GDZIE RADIO MARYJA WIRUSA NIE MA!
moher
moher 15.03.2020, 19:38
potwierdzam, ale jeszcze zobaczymy; trzeba się modlić
Pismo Sw
Pismo Sw 15.03.2020, 13:49
Ludzie będą źyc wiecznie i szczesliwie dopiero w przyszlym Świecie i tylko Ci ktorzy pełnili Wolę Stworcy tutaj na Ziemi!
Łucja
Łucja 15.03.2020, 13:30
Pozdrawiam kolegę ze studiów z pod Tomaszowa
jg n g
jg n g 15.03.2020, 13:14
Ale z was durnie nawet nie jest potwierdzone ze ktos z tomaszowa ma wirusa a wy juz znacie wyniki haha ja pierdziele glupoty szybciej sie roznosza niz ten wirus
Anonin
Anonin 15.03.2020, 13:33
Pacjent został przetransportowany do Lublina. Pochodzi z powiatu tomaszowskiego wróciła z kraju o dużym nasileniu koronawirusa- rzecznik wojewody lubelskiego. Ty czekasz aż zostanie potwierdzone przez prezydenta Stanów Zjednoczonych?
Ot co
Ot co 15.03.2020, 12:43
Coby to bylo jakby ludzie nie umierali
Anonim
Anonim 15.03.2020, 13:36
zapewne inną przyjmiesz narracje jak będzie dotyczyć twoich bliskich lub osobiście ciebie
tomaszow
tomaszow 15.03.2020, 12:30
Skad informacje?
Ola
Ola 15.03.2020, 12:14
Chyba z Łaszczowa.
ania
ania 15.03.2020, 13:01
skad takie informacje?
Jurek
Jurek 15.03.2020, 11:06
Wiadomo z jakiej miejscowosci ?
Zwiartowek
Zwiartowek 15.03.2020, 11:05
Mieszkam w zwiartowku 2 moich sąsiadów wróciło z zagranica przed wczoraj i juz ich widzialem jak gdzies jeździli dlaczego nie maja kwarantanny, gdzie to zgłosić ?
Aa
Aa 21.03.2020, 09:06
Zgłosić na policję jak najszybciej bo może pozostawać rodzinę niewinne dzieci zastanówcie się bo może być płacz i złość na siebie .bo wiedziałem i nic nie zrobiłem nie czekaj aż cię ktoś wyręczy.
Anonim
Anonim 16.03.2020, 19:23
naucz się pisać a potem komentuj :))))
sasiad
sasiad 16.03.2020, 18:04
zglos na sb ty ubeku
Anga
Anga 15.03.2020, 11:44
Na policję
Abc
Abc 15.03.2020, 11:31
Proszę zgłosić do sanepidu !! Nr tel 507 897 610
Gość
Gość 15.03.2020, 11:27
Z tego co mi wiadomo to takie rzeczy należy zgłosić do sanepidu albo zadzwonić na policję po prostu
Gosc
Gosc 15.03.2020, 11:16
Sanepid, sami powinni się tam zgłosić
Misiek
Misiek 15.03.2020, 10:55
Już była panika a co będzie teraz?
FELIKS
FELIKS 15.03.2020, 10:47
Na grype w tym czasie choruje i umiera znavznie wiecej ludzi Nie daj robicnz siebie idioty Zyj normalnie!
Co
Co 15.03.2020, 14:17
Dureń
Nika
Nika 15.03.2020, 11:43
Na grype umiera 1% chorych, na koronę 4%. Na tą pierwszą znamy metody wykrywania i leczenia, ta druga jest zagadką. Nie daj zrobić z siebie idioty! Chroń siebie i bliskich.
JaTa
JaTa 15.03.2020, 11:06
powiedz to mieszkańcom Włoch
wyborca pis
wyborca pis 15.03.2020, 10:34
Swiatowe statystyki: współczynnik zachorowań na 1 mln mieszkańców-Polska - 2,9; UK- 16,8; Niemcy - 54,9; Hiszpania - 136,7; Francja - 68,5; Włochy - 349,9; Norwegia - 207,7; Czechy - 20, 0; Dania - 144,3. Trzymajmy się i nie dajmy wirusowi.
int
int 15.03.2020, 21:09
a czy w tych wyliczeniach uwzględniono proporcje wykonywanych testów do ilości mieszkańców ?
Czytelnik
Czytelnik 15.03.2020, 09:47
Z jakiego miasta?
Sołtys
Sołtys 15.03.2020, 10:36
Z twojego
Fgjxcbn
Fgjxcbn 15.03.2020, 10:17
Dokladnie, z jakiego miasta czy miejscowosci?
Jan
Jan 15.03.2020, 09:42
Od kiedy 25-35 lat to średni wiek?
Kat
Kat 15.03.2020, 10:11
Do tego prowadzą aby 25-35 był średnim wiekiem, a umierać się będzie w wieku 55-60 żeby charować całe życie a przed emeryturą/rentą już być w piachu. Wypuszcą wirusa i potem jest , „naturalna eliminacja słabszych ogniw”

Pozostałe