Koronawirus w regionie. Burmistrz Hrubieszowa wróciła z Norwegii. Nie przychodzi do pracy

  • 13.03.2020, 09:54
  • ak
Koronawirus w regionie. Burmistrz Hrubieszowa wróciła z Norwegii. Nie przychodzi do pracy Fot. facebook.com
Marta Majewska, burmistrz Hrubieszowa była w ostatnich dniach ze służbową wizytą w Norwegii. Wróciła. Czuje się dobrze, ale nie będzie pracować z urzędu, a zdalnie. Wydała w tej sprawie oświadczenie.

"Piszę, aby wyprzedzić wszelkie „nadinterpretacje”, spekulacje czy sensacyjne doniesienia oraz uciąć domysły. Przede wszystkim w każdej sytuacji należy zachować spokój a odpowiedzialne działania najlepiej zacząć od siebie" – zaczęła swój wpis na facebookowym profilu burmistrz Hrubieszowa.

Zapewniła, że po powrocie z zagranicy postanowiła dostosować się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia. Skonsultowała się z inspektorem sanitarnym i poddała się 14-dniowej samoobserwacji. To nie jest kwarantanna.

 

 

 

"Obowiązki Burmistrza Miasta Hrubieszowa będę w tym czasie wypełniała zdalnie, w oparciu o zaufany zespół współpracowników" – wyjaśniła Marta Majewska. Zwróciła się też do hrubieszowian, by stosowali się do wskazówek i zarządzeń dotyczących walki z koronawirusem.

"Pamiętajmy, że sami mamy duży wpływ na ryzyko zarażenia, bądźmy zatem rozważni." – zaapelowała.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzych
Krzych 21.03.2020, 10:11
Ludzie bądźcie odpowiedzialni bo życie w półwięzieniu i totalnym strachu wielu Polaków wyląduje na cmentarzu albo w psychiatryku ,jak ta epidemia będzie się rozwijać zamiast odejść od nas i z reszty świata,no chyba , że o to chodzi komuś by zmniejszyć ludność , więcej zarobią grabarze ,apteki.Najlepiej to się teraz żyje,tym co mają gdzieś te epidemię,ale w tym kraju mieszkają też ludzie wrażliwi, mający coś w sobie takiego jak Altruizm i Empatia.
wanda
wanda 15.03.2020, 19:25
Jakoś po tym wypadzie nic opalenia bladziutka
qqq
qqq 15.03.2020, 16:57
Fajny MILF-ik z naszej burmistrz.
wera
wera 15.03.2020, 15:47
jak to dobrze że KT pozwala zamieszczac komentarze, bo inni tyłowlazy władzy polikwidowali to , tacy demokraci miłujacy prawdę
Edi Ed
Edi Ed 15.03.2020, 11:34
A ja byłem u lekarza i dostałem skierowanie do stolarza aby mnie zmierzył.
mol
mol 15.03.2020, 15:47
klecisz jesioneczkę?
Tygrys
Tygrys 14.03.2020, 21:51
Szkoda że mąż chodzi po mieście i też może roznosić zarazki, chodzi też do pracy!!!
Kris
Kris 14.03.2020, 15:23
A co z poborami?
kri2
kri2 14.03.2020, 19:19
a co z poborami nauczycieli?
m
m 15.03.2020, 21:03
zapytaj czynnych nauczycieli i emerytów ze swojego porozumienia
BB
BB 14.03.2020, 12:39
Typowa blondynka sama na wakacjach a reszta jej rodziny biega po Hrubieszowie To jest ta odpowiedzialność co niektórzy tu chwala
Rychu
Rychu 14.03.2020, 11:29
Tak to jest przykład idzie z góry to jest ta tyle przytaczana a odpowiedzialność Tacy ludzie nie powinni piastowac takich stanowisk
m
m 14.03.2020, 10:59
odsyłam do strony pacjent.gov.pl; zalecenia dla wszystkich
Zaniepokojona
Zaniepokojona 14.03.2020, 08:17
Witam! Tajwan radzi sobie świetnie z walka z wieusem. Ale u Nich zaczyna sie od mentalnosci. Osoba ktora zoataje w domu na kwarantannie badz jest chora jest szanowana za to ze zoataje w domu dla dobra reszty spoleczenstwa.Państwo wyplaca im specjalny zasiłek. Wszystko zaczyna sie w naszych glowach i podejaciu. Pietnowanie kogos za to czy ma kwarantanne? Serio? Zastanowcie sie lepiej. I idac po do sklepu po chleb spytajcie czy sasiadom nic nie kupic lub przwgoncie pijaczy piwa spod sklepu. To będzie lepiej spozytkowana energia. Pamiętajcie o zasadach higieny!
K
K 14.03.2020, 09:23
Nikt nie piętnuje za zostanie w domu. Piętnuje się hipokryzję tej pani.
m
m 14.03.2020, 09:31
tak, słuszne stwierdzenie
Danka
Danka 14.03.2020, 07:52
Tylko brać przy żeby każdy tak postąpił. ...brawo
URZĘDNIK
URZĘDNIK 14.03.2020, 06:50
Typowa blondynka ,zero rozumu .Podróże i zabawa na koszt podatników . I jak tu ma być dobrze ?
Ciekawski
Ciekawski 14.03.2020, 01:03
Czy za czas tej samoobserwacji Pani Burmistrz otrzyma wynagrodzenie? Czy każdy pracownik może sobie zafundować taką odpłatną samoobserwację?
Daroo
Daroo 13.03.2020, 20:18
Zachowanie godne szusto klasistki podróże i zabawa przedewszystkim a teraz udowadnnianie odpowiedzialnoosci . To wszystko za pieniadze podatnika.Brawo!!!!
As
As 15.03.2020, 00:11
Wróć do szkoły bo bełkot piszesz.
hijo
hijo 14.03.2020, 19:18
do podstawówki się wróć analfabeto ! pewnie nie za twoje patrząc na poziom wypowiedzi. Ile z mopsu dostajesz?
Lhr
Lhr 13.03.2020, 18:12
Pani burmistrz w domu na samoobserwacji a mąż jak gdyby nigdy nic chodzi do pracy. Zachowanie pod publikę.
wirus
wirus 13.03.2020, 17:40
Władza się bawi i wszystko ma tak jak ten Grodzki .Marta tobie rozumu nie dano czy Ty myślisz pochwą ? Podróż i leczenie na koszt biednych ludzi z Hrubieszowa i okolic .
Ja
Ja 14.03.2020, 15:29
Jest Pan/Pani z siebie zadowolona za tak przejmujący wpis? Ja jestem zdegustowana,coż za rynsztokowy dobór słów.
 BAŚKA
BAŚKA 13.03.2020, 16:01
Wycieczka się udała
Lucyna kupiec
Lucyna kupiec 13.03.2020, 14:53
Brawo !Grodzki może czyścić buty!
MK
MK 13.03.2020, 14:21
Odpowiedzialność,dobry przykład i spokój tego nam potrzeba w tej chwili.

Pozostałe