Kobiety z gminy Telatyn obchodziły Dzień Kobiet

  • 13.03.2020, 10:03
  • Materiał nadesłany
Kobiety z gminy Telatyn obchodziły Dzień Kobiet Fot. Organizatorzy
Do wspólnego świętowania Dnia Kobiet panie z Gminy Telatyn zaprosił wójt Dariusz Kozłowski. Okolicznościowe spotkanie miało miejsce 10 marca br w Domu Strażaka w Telatynie.

Dla każdej z pań były życzenia, słodkości i wyjątkowe tulipany w których ukryte były niespodzianki – vouchery ufundowane przez panią Agnieszkę Ciećko – właścicielkę Salonu ,,Rzęsy z Pazurem" u Agi. Nie zabrakło również tradycyjnego Sto lat!!!

Część artystyczną rozpoczęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Telatynie. Wystąpiły dwie grupy taneczne, które tworzą uczniowie klas I-V pod opieką pani Janina Tucka. Pierwsza grupa – zespół Tel – Tom zaprezentował Taniec Narodowy – Krakowiak oraz utwór Polka Warszawska. Druga grupa o nazwie Tip – Top wykonała taniec współczesny. Na scenie nie zabrakło również grupy tanecznej Dance Four Fun, która jest znana z wielu naszych gminnych spotkań. Dziewczyny tańczą pod opieką pani Ewelina Tuckiej – Ratyna i dla pań przygotowały dwa tańce.

Ze specjalną prelekcją na temat mody i najnowszych trendów wystąpiły panie: Joanna Możdżeń – kierownik regionalna sieci sklepów MOODO i właścicielka jednego z salonów w Tomaszowie Lubelskim pani Iwona Kamińska. Panie zaprezentowały to, co się teraz nosi i co jest podstawą wyposażenia w naszej kobiecej szafie, opowiedziały o możliwości różnego łączenia ubrań i tym samym tworzenia nowych kompozycji modowych.

Dla pań obecnych na spotkaniu przygotowały również niespodzianki w postaci Voucherów, bonów rabatowych i gadżetów. Część artystyczną zakończył występ Kapeli Mireckiej z Mircza, która zagrała dla pań swoje największe przeboje – m.in. ,,Koniaczek", ,,My są babki", ,,Takiego Janicka", ,,Nieprzespana noc". Kapela koncertuje od 8 lat, tworzą ją artyści z zamiłowania i pasji: Henio (akordeon), Zbyszek (trąbka), Zbyszek (perkusja), Krzysiek (gitara basowa) oraz wokal – Ela z Poturzyna i Ela z Dołhobyczowa.

Organizatorzy dla pań przygotowali również wiele konkursów, podczas których panie wykazywały się jako gospodynie, krawcowe, fryzjerki. Odpowiadały na pytania, przyszywały guziki oraz ubijały pianę z białek. Było wesoło i radośnie a panie spisały się na medal a tym samym dowiodły, że kobieta sprawdza się w każdej dziedzinie.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (25)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
oooo
oooo 22.03.2020, 13:11
no i gitara

Pozostałe