Koronawirus w regionie. WORD zawiesza egzaminy w Zamościu i Biłgoraju

  • 12.03.2020, 11:06
  • red.
Koronawirus w regionie. WORD zawiesza egzaminy w Zamościu i Biłgoraju Fot. WORD Zamość
Ta decyzja szefostwa Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego obowiązuje od jutra (piątek, 13 marca). Ani w Zamościu, ani w Biłgoraju nie będą przeprowadzane egzaminy na prawo jazdy.

Z wydanego w tej sprawie komunikatu wynika, że zawieszone są egzaminy na wszystkie kategorie. Do kiedy? Do odwołania. WORD zapewnia jednocześnie, że opłaty wniesione już przez osoby zapisane na egzaminy nie przepadają. Kiedy proces egzaminowania będzie wznowiony, zostaną ustalone nowe terminy egzaminów.

Więcej o sytuacji związanej z zagrożeniem epidemiologicznym i wprowadzanych w naszym regionie środkach bezpieczeństwa przeczytasz w naszym specjalnym serwisie >>> KORONAWIRUS 2020.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe