Mikroprzedsiębiorstwo: Stolarnia Kacper Dream

  • 13.03.2020, 16:06
  • wd
Mikroprzedsiębiorstwo: Stolarnia Kacper Dream
Właścicielem Stolarni Kacper Dream jest Daniel Oprzyński. Działalność założył w 2018 r. Stolarnia realizuje różne projekty: stawia domy szkieletowe całoroczne i letniskowe, wiaty ogrodowe i place zabaw.

Nazwa Stolarni Kacper Dream ma wyjątkową historię. Jak opowiada właściciel, kilka lat temu, jego syn Kacper marzył o domu dla całej rodziny, pięknym, własnym. – Nie mogłem mu tego dać, bo wtedy nie było mnie na to stać. Zrobiłem więc miniaturę domu z drewna. I od marzenia mojego syna pochodzi nazwa stolarni, którą założyłem po latach zdobywania doświadczenia – mówi Daniel Oprzyński, który stolarzem jest już 8 lat.

W stolarni pracują: jej właściciel, pracownicy sezonowi, głównym stolarzem-monterem jest Damian Barcicki oraz kierownik Krzysztof Wasążnik, za dział sprzedaży odpowiada Alicja Tymoszuk. Zakład znajduje się w miejscowości Zarudzie (gm. Nielisz). W początkach działalności Daniel Oprzyński produkował domki dla dzieci i place zabaw, realizując najbardziej wymagające projekty klientów, również pergole, altany i tarasy, dach z różnym pokryciem. Obecnie firma zaczyna produkcję w nowej hali z nową flotą, samochodem i wyspecjalizowanym sprzętem. Świadczy usługi na terenie całej Polski. Najwięcej zleceń przyjmuje z terenu woj. lubelskiego z polecenia znajomych i sąsiadów. Mimo szybkiej realizacji zamówień (np. dom 50 mkw. w 14 dni do stanu deweloperskiego), niektóre realizacje są planowane już na 2023 r. Od 2018 roku stolarnia wykonała około 120 placów zabaw i 35 domów całorocznych lub większych konstrukcji.

Co wyróżnia firmę Kacper Dream?

– Nasze produkty są przyjazne dla środowiska, stosujemy bezpieczne farby, dbając o tych najmniejszych klientów. Każdy pomysł, marzenie klienta jest realizowane z pasją do drewna w najwyższej jakości. Drewno wysokiej klasy, selekcjonowane, jest sprowadzane z polskich gór, suche, czterostronnie strugane co gwarantuje najdłuższą żywotność i wysoką estetykę, podkreślając głębię kolorów każdej konstrukcji – mówi właściciel stolarni.

Stolarnia Kacper Dream stawia na jakość, dlatego współpracuje z najlepszymi firmami z regionu i zatrudnia najlepszych fachowców.

W naszym plebiscycie Perły Biznesu firma powalczy o nagrodę w kategorii Mikroprzedsiębiorstwo.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe