Z historią na "Ty" - Zamojski Festiwal Filmowy

  • 16.08.2016, 12:55 (aktualizacja 17.08.2016, 08:07)
  • AD
Z historią na "Ty" - Zamojski Festiwal Filmowy CKF Stylowy
Film "Dotknięcie Anioła" Marka Pawłowskiego zdobył Grand Prix IV Zamojskiego Festiwalu Filmowego "Spotkania z Historią". Nagrodziła go również publiczność. Reżyser, podobnie jak twórcy innych wyróżnionych obrazów, odebrali statuetki podczas finałowej gali, która odbyła się 13 sierpnia na Rynku Wielkim.

My, filmowcy, robimy filmy nie dla siebie, tylko dla widzów. Niesamowite jest, gdy  znajdują one uznanie w oczach odbiorców. Bo tak naprawdę nadaje to sens naszej pracy – mówił podczas uroczystości podsumowującej filmowe "Spotkania z historią" Marek Pawłowski. – A przy okazji chciałbym pogratulować pomysłodawcom i organizatorom tego wydarzenia za to, że stworzyli przestrzeń i miejsce do prezentacji filmów o tematyce historycznej. Filmów, które są trudniejsze w realizacji od obrazów podejmujących tematykę współczesną. Mam nadzieję, że zamojski festiwal będzie się rozwijał, a nas twórców prowokował do tego, by robić jeszcze lepsze filmy.

 

Czytaj więcej w papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia.

AD

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe