Debiut Roku: Mama i ja – Salon optyczny z gabinetem okulistycznym

  • 11.03.2020, 08:18
  • wd
Debiut Roku: Mama i ja – Salon optyczny z gabinetem okulistycznym
Właścicielkami firmy, która bierze udział w plebiscycie Perły Biznesu w kategorii Debiut Roku, są Paulina Kobylas i Edyta Stelmach. Od 5 lat prowadzą salony optyczne w Hrubieszowie i Zambrowie. Nowy salon optyczny w Zamościu jest więc poszerzeniem ich działalności. Jak podkreślają, w nim szczególnie skupiają się na problemach ze wzrokiem u najmłodszych.

– Dzięki nowoczesnej technologii nasze życie jest o wiele łatwiejsze, jednak nie możemy zapominać o naszym wzroku! W dzisiejszych czasach nabywamy różnego rodzaju chorób oczu oraz wad wzroku. Możemy jednak temu zapobiec. Nasz salon powstał po to, by badania i leczenie wad wzroku było jeszcze bardziej dostępne

– mówi Paulina Kobylas.

W salonie „Mama i ja” od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 oraz w soboty w godz. 9-13 pacjentów przyjmuje trzech doświadczonych okulistów: dr Ewa Teresińska, dr Anna Rejman i dr Monika Szyport oraz optometrysta Paulina Kobylas. W gabinecie okulistycznym wykonywane jest po wcześniejszym zarejestrowaniu się darmowe badanie wzroku.

Dzięki komputerowemu badaniu wykrywane są wady wzroku. W razie potrzeby wykonywane są dokładniejsze badania, takie jak: badanie USG gałki ocznej, badanie zaćmy, badanie dna oka, OCT plamki żółtej i wiele innych.

Właścicielki salonu „Mama i ja” starają się dotrzeć do każdego dziecka potrzebującego pomocy okulisty. W tym celu organizują darmowe akcje przesiewowe skierowane m.in. do przedszkoli. W ramach kampanii „Czas na wzrok” w ubiegłym roku uczyły jak dbać o wzrok podopiecznych domów dziecka i Wioski Dziecięcej SOS. Mają zamiar kontynuować takie działania także w przyszłości.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe