Małe Przedsiębiorstwo: Agromarket Jeryszki

  • 10.03.2020, 17:28
  • wd
Małe Przedsiębiorstwo: Agromarket Jeryszki
Agromarket Jaryszki działa w Zamościu przy ul. Szczebrzeskiej 19. W tym roku świętuje 10-lecie działalności. Przedsiębiorstwo zatrudnia 11 osób, spośród których zdecydowana większość od początku związana jest z firmą. Kieruje nim Mirosław Belina.

Agromarket Jaryszki zaczynał od sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych. Żeby sprostać oczekiwaniom różnych klientów, firma zaczęła nawiązywać współpracę z najważniejszymi dostawcami zarówno z rynku polskiego, jak i zagranicznego. Dzisiaj Agromarket jest autoryzowanym dealerem popularnych marek ciągników takich jak Zetor oraz McCormick, a także maszyn Kverneland, Unia Machines czy Agro-Masz. Lata rzetelnej i uczciwej pracy doprowadziły do zbudowania i umocnienia trwałej pozycji firmy nie tylko na lokalnym rynku.

– Cieszą nas doskonałe relacje z naszymi dostawcami, ale niezmiennie największą radością pozostaje dla nas sympatia oraz uznanie ze strony klientów – mówi Mirosław Belina.

W związku z rozwojem działalności i coraz większymi wymaganiami klientów, Agromarket Jaryszki zaczął świadczyć już nie tylko usługi sprzedaży, ale kompleksowej obsługi osób prowadzących gospodarstwa rolne.

– Służymy profesjonalnym doradztwem, obsługą serwisową, posiadamy też części zamienne do sprzedawanych u nas maszyn – informuje dyrektor firmy.

Właściciel przedsiębiorstwa Agromarket Jaryszki nie skupia się jedynie na swoim biznesie. Od początku działalności wpiera organizacje charytatywne, m.in. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Zamościu. Jest także jednym ze sponsorów MKS Padwa Zamość.

W naszym plebiscycie Perły Biznesu Agromarket Jaryszki jest nominowany w kategorii Małe Przedsiębiorstwo Roku.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe