Miączyn: Ja się nie truję

  • 15.03.2020, 07:00
  • bn
Miączyn: Ja się nie truję
II Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Szkodliwości Nałogów odbył się 4 marca w szkole podstawowej w Miączynie.

W konkursowe szranki stanęli uczniowie dziesięciu szkół z Zamojszczyzny. Wszyscy musieli wykazać się wiedzą z zakresu profilaktyki uzależnień oraz różnych zagadnień zdrowego stylu. Zmagania odbyły się w kilku konkurencjach.

W kategorii klasy I-IV pierwsze miejsce wywalczyła drużyna ze szkoły podstawowej w Miączynie, drugie miejsce zdobyła drużyna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kotlicach, a trzecie – drużyna ze szkoły podstawowej w Jarosławcu. W kategorii klas V-VIII pierwsze miejsce wywalczyli uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gdeszynie, drugie uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kotlicach, a trzecie uczniowie z SP w Miączynie.

Uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Na zakończenie konkursu uczniowie z SP w Miączynie zaprezentowali część artystyczną pt. "Dziękuję, ja się nie truję i zdrowy styl życia proponuję". Inscenizacja została przygotowana w ramach projektu edukacyjnego prowadzonego przez klasę VII w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej "Trzymaj formę".

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe