Hrubieszów: Strażacy podsumowali rok

  • 14.03.2020, 08:00
  • par
Hrubieszów: Strażacy podsumowali rok Złotymi medalami "Za Zasługi dla Pożarnictwa" uhonorowano dh Tadeusza Garaja i dh Grzegorza Wojtiuka z OSP w Hrubieszowie.
Strażacy z OSP w Hrubieszowie zajęli drugie miejsce w powiecie i 33 w regionie pod względem liczby interwencji przy różnego rodzaju zagrożeniach. 28 lutego podczas walnego zebrania sprawozdawczego podsumowali ubiegły rok.

Sprawozdanie z ubiegłorocznej działalności jednostki i zarys zamierzeń do realizacji w tym roku przedstawił prezes OSP w Hrubieszowie Stanisław Letnianczyn. Zasłużonych dla OSP w Hrubieszowie nagrodzono medalami i odznakami. Złotymi Medalami "Za Zasługi dla Pożarnictwa" odznaczono Tadeusza Garaja i Grzegorza Wojtiuka, a medalem brązowym Mariusza Wareckiego

 – Dopiero gdy zostałem burmistrzem Hrubieszowa, założyłem strażacki mundur. Praca w urzędzie miasta, bieżący kontakt z OSP i strażakami skłoniły mnie do wstąpienia w ich szeregi – mówił Tadeusz Garaj, były burmistrz Hrubieszowa.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hrubieszowiak
Hrubieszowiak 16.03.2020, 12:04
Dajcie zdjęcie sztandaru OSP Please.

Pozostałe