Władze dziękują i nagradzają

  • 11.03.2020, 07:00
  • tomt
Władze dziękują i nagradzają Wyróżniający się działacze piłkarscy otrzymali pamiątkowe grawertony.
Zgodnie z obietnicą raz jeszcze wracamy myślami do Piłkarskiej Gali Zamojszczyzny, która miała miejsce 28 lutego w Centrum Konferencyjnym Apart w Zamościu. Tym razem przedstawimy wyróżnionych przez Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

W przypadku tych nagród głos decydujący należał do dwóch organów. Pierwszym z nich była Kapituła, w skład której weszli: Andrzej Duda – przewodniczący, Andrzej Swacha – sekretarz, Andrzej Cichocki, Mariusz MalecRobert SemeniukMariusz SokołowskiTomasz TomczewskiAndrzej Węgrzyn – członkowie. Jej decyzje zatwierdził natomiast Zarząd ZOZPN.

 – Piłkarska Gala Zamojszczyzny zajmuje bardzo ważne miejsce w kalendarzu wydarzeń sportowych naszego związku. Na co dzień nie jesteśmy w stanie docenić wszystkich, którzy dbają o rozwój i promocję piłki nożnej na Zamojszczyźnie. A takich osób, wkładających serce w swoją pracę i pasję, jest naprawdę sporo. Takie wydarzenia służą więc między innymi temu, aby móc wielu ludziom powiedzieć "dziękuję" – przyznał prezes ZOZOPN Stanisław Pryciuk.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ryś
ryś 11.03.2020, 13:47
A co zresztą zamojskich sportowców, ich osiągnięcia nie warte są oceny czy gali. Gdzie jest Ambasador Zamojskiego Sportu ?

Pozostałe