Płaczą dziewczyny, płacze Skinder

  • 12.03.2020, 06:00
  • tomt
Płaczą dziewczyny, płacze Skinder
Tylko kilka minut Monika Skinder wraz z koleżankami ze sztafety cieszyły się ze złotego medalu mistrzostw świata w niemieckim Oberwisenthal. Okazało się bowiem, że Izabela Marcisz pomyliła trasę i została zdyskwalifikowana. Gdy informacja ta dobiegła do polskiego obozu, nasze reprezentantki nie były w stanie powstrzymać łez...

Każda z zawodniczek miała do pokonania pętlę o długości 3300 m. Monika Skinder ruszyła na trasę (druga zmiana) jako szósta. Pobiegła znakomicie! Przez moment nawet prowadziła, ale ostatecznie wyprowadziła Polskę na drugie miejsce, tracąc jedynie 1,2 s do Szwajcarki. Izabela Marcisz wystartowała do ostatniej zmiany jako trzecia, ale na metę wpadła pierwsza. Niestety, nasza reprezentantka wraz z Niemką pomyliły jeden ze zjazdów i obie drużyny zostały zdyskwalifikowane. Do całej sytuacji bardzo emocjonalnie odniosła się na swoim profilu FB trenerka kadry Justyna Kowalczyk.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe