Gm. Hrubieszów: Siwy dym nad świetlicą w Masłomęczu

  • 09.03.2020, 06:03
  • ak
Gm. Hrubieszów: Siwy dym nad świetlicą w Masłomęczu Fot. OSP Kobło
W sobotnie (7 marca) południe strażacy zostali wezwani do Masłomęcza (gm. Hrubieszów). Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do pożaru w świetlicy wiejskiej.

Gdy jednostki dotarły na miejsce, okazało się, że z części budynku wydobywa się para. Rzeczywiście sprawiało to wrażenie pożaru na poddaszu. Strażacy sprawdzili sytuację i nie znaleźli źródła ognia. Stwierdzili, że wysoka temperatura na piecu spowodowała zagotowaniem się cieczy w układzie i silny wypływ pary

W akcji wzięło udział 34 strażaków z ośmiu 8 zastępów. Uratowali budynek o wartości 200 tys. zł, a straty oszacowano na 5 tysięcy.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe