Biłgoraj: Uczennice LO im. ONZ w finale Olimpiady Teologii Katolickiej

  • 09.03.2020, 07:10
  • ak
Biłgoraj: Uczennice LO im. ONZ w finale Olimpiady Teologii Katolickiej Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
Dwie spośród pięciu uczennic Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju biorących udział w etapie diecezjalnym zakwalifikowały się do ścisłwgo finału konkursu.

W eliminacjach szkolnych tegorocznej XXX Olimpiady Teologii Katolickiej Przemyśl 2020 pod hasłem „Dumni z Ewangelii i z Polski” wzięło udział 135 uczniów. Do etapu diecezjalnego przeszło tylko 20 najlepszych. W tej grupie było pięć licealistek z Biłgoraja:  Zuzanna Bednarz, Sylwia Szpyt, Dominika Kuceł  (opiekun  Małgorzata Polańska) oraz Marlena Sprysak  i Natalia Pawlos (opiekun  Grażyna Skakuj).

Najlepszy wynik uzyskały Natalia Pawlos, która zajęła I miejsce, a Marlena Sprysak była druga. Obie wezmą udział w finale, któy w połowie kwietnia odbędzie się w przemyślu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe