Tragedia na trasie Zamość-Lublin. Dwaj młodzi mężczyźni nie żyją

  • 08.03.2020, 12:57
  • ak
Tragedia na trasie Zamość-Lublin. Dwaj młodzi mężczyźni nie żyją Fot. KPP Krasnystaw
21-latek z Krasnegostawu i 10 lat starszy mieszkaniec gm. Łopiennik Górny zginęli w wypadku, który w sobotę (7 marca) wydarzył się na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Zakręcie.

Działo się to ok. południa. Młodzi mężczyźni jechali BMW w kierunku Lublina. Wszystko wskazuje na to, że z powodu prędkości kierowca stracił panowanie nad samochodem. Auto zjechało na przeciwny pas i czołowo zderzyło się z fordem. Siła uderzenia była tak potężna, że BMW przełamało się na dwie części,a  jedna z nich uderzyła w ogrodzenie pobliskiej posesji.

CZYTAJ TAKŻE: WYPADEK POD KRASNYMSTAWEM. BMW JECHAŁ MIESZKANIEC ZAMOŚCIA

Śmierć na miejscu ponieśli 21-latek i 31-latek jadący BMW. Kierowca forda, 66–letni mieszkaniec Lublina i jego 67–letnia pasażerka zostali przewiezieni do szpitala w Krasnymstawie. 

CZYTAJ TAKŻE: 24-LATEK DACHOWAŁ AUDI NA KRAJOWEJ DRODZE NR 17

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
AA
AA 12.03.2020, 19:10
Nieźle zapinali !!!
Tpt
Tpt 10.03.2020, 11:43
Mi takich idiotów nie szkoda selekcja naturalna igranie z losem widocznie nie pierwszy raz jeździł jak wariat i się los o swoje dopomnial potencjalni mordercy dobrze więcej nikt nie zginął.
NIE lubię zapier*dalać
NIE lubię zapier*dalać 09.03.2020, 21:44
Wniosek nasuwa się niestety jeden: bezmyślność, brawura, zdecydowanie nadmierna prędkość niedostosowana do umiejętności (21 lat), no i jeszcze profil kierowcy BMW (trudno określić ze zdjęć jaki to model ale na pewno nie było to najnowsze X6 w leasingu lecz zlepek kilku E39 w jedno). Szkoda chłopaków ale nikt ich raczej nie poganiał specjalnie. Przykro że ucierpieli inni kierowcy. Life is brutal.
$$
$$ 09.03.2020, 20:15
O co chodzi rowny asfalt dobre warunki atmosferyczne to co jaka to bemka ile mogli osagnac 280
Roox
Roox 09.03.2020, 19:03
Przykre ale miarodajne co do stanu umysłu młodych nieśmiertelnych. Szkoda że konsekwencje ich głupoty ponoszą niewinne osoby.
XonoX
XonoX 09.03.2020, 11:31
Zapewne Oplem jezdzi KOKO, stąd hejt na temat BMW pomimo ze ludzie zgineli przez własną głupotę .
Koko
Koko 09.03.2020, 00:38
Nic nowego typowy cham z BMW.... Naszczęście już nie będzie zagrażał na drogach.
RaF
RaF 09.03.2020, 14:49
Wychodzi na to że, nie masz z tym problemu że zginęło dwóch młodych ludzi. Nie ważne w jakich okolicznościach i czym jechali. Zginęło dwóch, o dwóch za dużo. Pogratulować klasy za takie komentarze. Ktoś wyzywa od chamów, będąc sam chamem, i to konkretnym. Szkoda mi ciebie.
Swiat jest piekny tylko ludzie to kur*&%wy.
Swiat jest piekny tylko ludzie to kur*&%wy. 09.03.2020, 09:23
Jak mozna mowic tak kims kto zginął .typowy cham z bmw ? Ty durniu brak mi slow na takich imbecyli .mam nadzieje ze nikomu w twojej rodzinie siennic takiego nie przytrafi wtedy bys moze inaczej gadal polglowku umyslowy niedorobiencu
Tomek
Tomek 09.03.2020, 10:46
Dobrze napisał. Kto winien jego smierci? nikt. Tylko szczęście że nikogo nie zabił kierowca bmki. A dużo nie brakowało. Przez niego niewinni ludzie są w szpitalu. Oby nic im nie było poważnego. Nie szkoda wariatów drogowych tylko tych co mogli zostać zabici bez powodu.
speed
speed 08.03.2020, 22:29
za wolno , zdecydowanie za wolno gdyby trochę szybciej to by się uratowali
zkw
zkw 08.03.2020, 19:37
Ktoś wie co to za chłopaki? Szczere kondolencje dla rodziny.. :(
Ktoś
Ktoś 11.03.2020, 17:13
21 latek to Damian Fidecki. Rodzina nie może sobie z tą tragedią poradzić.
Wsk
Wsk 08.03.2020, 18:36
Wies zakupila BMW i chciala gwiazdorzyc !!!
On
On 09.03.2020, 11:00
A ty z nie bądź taki chojrak bo nie zabłyśniesz swoim pustym pisaniem
Bbb
Bbb 09.03.2020, 07:01
Mieszczuch sie odezwal
Edi
Edi 09.03.2020, 00:07
Ty czym się wozisz to nie wina auta tylko ich głupota wozisz się tiko bo cię nawet na pasata nie stać
Ulep
Ulep 08.03.2020, 15:16
To niezły ulepek był,że się złamał w pół ?
Pankracy
Pankracy 08.03.2020, 13:37
Bmw spawane z 4 ćwiartek i młody gniewny. Selekcja naturalna. Cale szczęście już nikogo nie zabije. Żal tylko ludzi z forda.
Sylwia
Sylwia 09.03.2020, 10:47
Tak. Zabił już swojego pasażera. I dość już. Niech nie giną niewinni ludzie!

Pozostałe