Tereszpol: Dzień Kobiet odwołany przez koronawirusa

  • 08.03.2020, 06:02
  • ak
Tereszpol: Dzień Kobiet odwołany przez koronawirusa
Co prawda w naszym regionie nie stwierdzono jeszcze zarażenia koronawirusem, ale niektórzy wolą dmuchać na zimne. Dlatego właśnie w gminie Tereszpol zostały odwołane planowane na dzisiaj (8 marca) uroczystości z okazji Dnia KObiet.

"Szanowni Państwo, z ogromną przykrością, ale też z pełną odpowiedzialnością jesteśmy zmuszeni do odwołania spotkania z okazji Dnia Kobiet zaplanowanego na 8 marca 2020r. w remizie OSP w Tereszpolu-Zaorendzie: – napisał w oświadczeniu Jacek Pawluk, wójt gminy Tereszpol.

Jako powód podał zmieniającą się sytuację epidemiologiczną oraz doniesienia ogólnopolskich mediów dotyczące dużej liczby zachorowań na grypę oraz potwierdzone przypadki zachorowań na koronawirusa.

Wójt podkreślił, że jego decyzja ma charakter wyłącznie profilaktyczny: chodzi o zminimalizowania skutków ewentualnego rozprzestrzeniania się wirusa w Polsce.

"Mamy ogromną nadzieję, że zagrożenie zostanie maksymalnie szybko opanowane i że następne imprezy w naszej gminie będą mogły się odbyć bez żadnych przeszkód. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, jednak zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców to dla nas sprawa najważniejsza" – podkreślił wójt Jacek Pawluk.
 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gosc
Gosc 09.03.2020, 22:10
To prawda, 20 osob przechodzi kwarantanne, kobieta wróciła z opieki z Wloch.
Wiolka
Wiolka 09.03.2020, 15:41
A ja słyszałam że jedt u Was podejrxenie korona wirus

Pozostałe