Zamość: Ósemka zaprasza na dzień otwarty

  • 05.03.2020, 14:00
  • ak
Zamość: Ósemka zaprasza na dzień otwarty Fot. pixabay.com
Na początku marca rozpoczęła się rekrutacja do zamojskich podstawówek. Szkoły kuszą przyszłych uczniów i ich rodziców. Jutro (sobota, 7 marca) na dzień otwarty zaprasza do siebie Szkoła Podstawowa nr 8.

Drzwi placówki na ul. Prusa 10 otworzą się przed małymi gośćmi o godz. 9. I tak będzie do południa. W kilkugodzinnym programie przewidziano wiele atrakcji, m.in. warsztaty z robotyki i programowania, zwiedzanie szkoły pod hasłem "Podróż po Ameryce". Będą również pokazy chemiczne i fizyczne, a także możliwość porozmawiania z dyrekcją placówki.

CZYTAJ TAKŻE: DZIEŃ OTWARTY W SP NR 6 (ZDJĘCIA)

CZYTAJ TAKŻE: DZIEŃ OTWARTY W SP NR 10 (ZDJĘCIA)

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe