Tomaszów Lubelski: Lekcja z policjantami w Bartoszu

  • 05.03.2020, 08:21
  • Źródło: KPP Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski: Lekcja z policjantami w Bartoszu Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Policjanci z tomaszowskiej komendy odwiedzili uczniów II klasy z LO im. Bartosza Głowackiego. Rozmawiali z młodzieżą o zagrożeniach w ruchu drogowym oraz tych związanych z zażywaniem narkotyków, dopalaczy oraz alkoholu.

Policjanci przestrzegali przed brawurą na drodze.  Szczególną uwagę poświęcili zagadnieniom związanym ze spożywaniem alkoholu, narkomanią oraz sięganiem przez młodzież, po co raz to nowsze środki tzw. dopalacze, które niszczą zdrowie, a nawet życie.

Mundurowi uświadamiali uczniów, że zażywanie tego typu substancji psychoaktywnych jest zabronione i niesie za sobą konsekwencje nie tylko prawne, ale również zdrowotne i społeczne. Przypomnieli młodzieży, że po nawet najmniejszej ilości alkoholu, narkotyków oraz dopalaczy nie wsiada się za kierownicę. Podkreślili, że skutki takiej jazdy mogą być bardzo tragiczne.

Źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe