Tyszowce: Jak zapobiegać pożarom? Odbyły się eliminacje

  • 06.03.2020, 13:02
  • ak
Tyszowce: Jak zapobiegać pożarom? Odbyły się eliminacje Fot. Organizatorzy
Już wiadomo, kto będzie reprezentował gminę Tyszowce w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Eliminacje gminne przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych. Przeprowadzono je we wtorek, 3 marca w sali narad magistratu. Uczestnicy mieli za zadanie napisać test wiedzy składający się z 25 pytań. Później przyszedł czas na część ustną.

Wśród młodszych (klasy i-VI) wygrał Michał Gardzioła, uczeń Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tyszowcach. Drugie miejsce zajął Karol Mąkal ze Szkoły Podstawowej w Przewalu, a trzecie Albert Kozłowski z SP w Kazimierówce.

Reprezentant Tyszowiec Jakub Jóźwik był najlepszy w kategorii uczniów klas VII-VIII. Tuż za nim uplasował się Kacper Dąbrowski z Kazimierówki, a trzecie miejsce zajęła Dominika Jaroni z SP w Czartowczyku.

Dwaj najlepsi uczestnicy turnieju zakwalifikowali się do etapu powiatowego, który odbędzie się 20 marca w Tomaszowie Lubelskim.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe