Zamość: Mali goście w Dziesiątce na dniu otwartym (ZDJĘCIA)

  • 04.03.2020, 14:09
  • Materiał nadesłany
Zamość: Mali goście w Dziesiątce na dniu otwartym (ZDJĘCIA) Fot. Organizatorzy
W czwartek, 27 lutego w Szkole Podstawowej nr 10 w Zamościu odbył się dzień otwarty.

Jak co roku, przybyło wielu rodziców z przyszłymi pierwszoklasistami, którzy zainteresowani byli ofertą edukacyjną szkoły. Goście wspólnie bawili się podczas części artystycznej przygotowanej przez uczniów.

Spotkanie połączono również z podsumowaniem konkursu plastycznego "Mój Papież - Jan Paweł II", którego patronem była Parafia Katedralna w Zamościu, a uczestnikami dzieci uczęszczające do oddziałów "0" zamojskich przedszkoli. Wszyscy mali artyści otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Nie pominięto też innych sześciolatków, które odwiedziły 10-tkę - każdemu z nich wręczono pamiątkową książkę, co było dużym zaskoczeniem dla dzieci i rodziców, a maluchom sprawiło ogromną radość.

CZYTAJ TAKŻE: REKRUTACJA DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI W ZAMOŚCIU

Po wręczeniu nagród i pamiątek przybyli goście obejrzeli ekspozycję z pracami konkursowymi.

Uczniowie i nauczyciele SP nr 10 zaprezentowali też ciekawe zajęcia, jakie odbywają się w szkole. Sześciolatki uczestniczyły w kodowaniu, ożywianiu obrazków 3D, składaniu origami, a także wspólnych zabawach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z wykorzystaniem robotów.

CZYTAJ TAKŻE: MNÓSTWO MAŁYCH GOŚCI NA DNIU OTWARTYM W SP NR 6 (ZDJĘCIA)

Materiał nadesłany

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe