Gm. Szczebrzeszyn: Jak zapobiegać pożarom? Weronika i Damian wiedzą najlepiej

  • 05.03.2020, 08:00
  • ak
Gm. Szczebrzeszyn: Jak zapobiegać pożarom? Weronika i Damian wiedzą najlepiej Fot. Organizatorzy
Weronika Węgrzyn i Damian Dziadosz byli najlepsi w swoich kategoriach wiekowych w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Konkurs przeprowadzono w zeszłym tygodniu w Szkole Podstawowej w Wielączy-Kolonii.

Weronika, uczennica Szkoły Podstawowej w Bodaczowie wygrała w kategorii klas I-VI. Poza nią na podium znaleźli się także: Kacper Harczuk z SP w Niedzieliskach oraz Olga Sawczuk z SP w Bodaczowie. W grupie uczniów klas VII-VIII triumfował Damian Dziadosz z SP w Niedzieliskach, zaś za nim znaleźli się Kamila Dziadosz z SP w Wielączy oraz Maksymilian Lipiec z SP nr 1 w Szczebrzeszynie.

Zwycięzcy w obu kategoriach mają reprezentować gminę Szczebrzeszyn podczas powiatowego etapu turnieju.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe