Zamość: Śpiew-Granie w Ekonomiku po raz 11 (WYNIKI)

  • 04.03.2020, 09:18
  • ak
Zamość: Śpiew-Granie w Ekonomiku po raz 11 (WYNIKI) Fot. pixabay.com
Soliści i zespoły występowali na scenie w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu podczas 11. edycji konkursu piosenki Śpiewo-Granie. Ich występy oceniała komisja, w której zasiedli: Katarzyna Figura, Witold Paszt i Barbara Rabiega.

Zdaniem jurorów w kategorii solistów najlepiej zaprezentowała się Anna Błaszczak z Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie (opiekun Anna Klus). Drugie miejsce zajęła Oliwia Bielec z zamojskiej Szkoły Podstawowej nr 7 (op. Katarzyna Beda), a trzecie Zuzanna Gałan z Klub 3 Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu (op. Katarzyna Beda). 

Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Krawczuk (SP nr 7 Zamość), Aleksandra Bartoszczyk (SP Nielisz), Mateusz Lenard i Kacper Piluś (obaj z ZSP nr 1 Zamość).

W kategorii zespołów wygrał duet ze Szkoły Muzycznej Yamaha w Zamościu (op. Roman Śliwiński). Na podium znalazła się też grupa Melodyjki z SP w Werbkowicach (op. Anna Czarnecka) oraz zespół wokalno-instrumentalny z MDK Zamość (op. Paweł Kołodziejczyk). Ta grupa otrzymała też nagrodę publiczności. Na wyróżnienia zasłużyły zespół SingaLo z III LO w Zamościu oraz grupa z SP w Nieliszu.

Nagrodę dyrektora ZSP nr 1 odebrała Karina Kowalska ze Studio Voice&Music w Zamościu (op. Joanna Przekocińska).

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe