Zamość: Nareszcie! Zamojski Dom Kultury doczeka się remontu

  • 04.03.2020, 05:39
  • ak
Zamość: Nareszcie! Zamojski Dom Kultury doczeka się remontu Fot. Wikimedia Commons
Trochę to trwało, ale w końcu się udało. Samorząd znalazł wykonawcę, który zajmie się rozbudową Zamojskiego Domu Kultury.

Umowa z wykonawcą inwestycji wartej blisko 10 mln złotych została podpisana przez prezydenta Andrzeja Wnuka i prezes warszawskiej firmy TBM SOFTWARE Sp. z o.o. Beatę Hołdakowską-Grzegrzólkę. Prace mają ruszyć w połowie tego miesiąca i potrwać do jesieni.

 

 

 

Jak zmieni się ZDK? W budynku ma powstać balkon dla publiczności, wymieniona będzie podłoga, scena i fotele w sali widowiskowej (łącznie dla widowni przewidziano 413 miejsc). Zaplanowano też remont dachu i budowę windy.  Inwestycja obejmie również montaż oświetlenia i nagłośnienia.

Więcej na ten temat w najbliższym papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

ak

Zdjęcia (1)

Fot. Agnieszka Piela

Fot. Agnieszka Piela

Podpisanie umowy na wykonanie remontu ZDK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Cały ratusz
Cały ratusz 04.03.2020, 10:12
obligacje to środki własne. Wow

Pozostałe