Rozdajemy wejściówki: Ona, ona i zdrada

  • 04.03.2020, 15:06
  • ak
Rozdajemy wejściówki: Ona, ona i zdrada
Jest zdrada, więc jest również zemsta. Ta historia może mieć nieoczekiwany finał. Jak się zakończy? Przekonają się ci, którzy w niedzielę 15 marca (godz. 17) wybiorą się na spektakl "Zdradziłeś mnie kotku" do Zamojskiego Domu Kultury.

Realizatorzy przedstawienia, z którym do Zamościa przyjedzie grupa znanych aktorów, obiecują widzom wiele zabawnych scen i nieporozumień, także odrobinę aluzji do naszej rzeczywistości oraz zwariowane dialogi i sympatyczne piosenki.

Na scenie ZDK-u wystąpią: Małgorzata LewińskaMichał PietrzakEwa KonstanciakDariusz Gnatowski i Maciej Damięcki.

Bilety w cenie 80 zł można kupić na miejscu (ul. Partyzantów 13) lub online. My dla naszych czytelników mamy dwie pojedyncze bezpłatne wejściówki. Rozdamy je w konkursie, który w czwartek, 5 marca, ogłosimy na naszym facebookowym profilu. Bądźcie z nami.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mateusz
Mateusz 05.03.2020, 08:14
Właśnie przez takie ukrywanie sesji dzieją się rzeczy o których mieszkańcy nic nie wiedzą a później powiedzą coś i fama idzie a ludzie wierzą w słowa wójta /burmistrza że on taki dobry. Mieszkam w miejscowości Dub i tutaj pani wójt wciska ludziom kit że zrobi to czy tamto a nic nie robi. Mydlenie ludziom oczu. Jedynie co zrobiła i to przy udziale starostwa i gminy Miączyn nowa drogę. Radny ma w poważaniu mieszkańców najważniejsze że dostanie dietę

Pozostałe