Awans dyrektora z Zamościa do Lublina

  • 06.03.2020, 10:00
  • AP
Awans dyrektora z Zamościa do Lublina fot. sw.gov.pl
Płk. Dariusz Bernat, dyrektor Zakładu Karnego w Zamościu, awansował na stanowisko dyrektora okręgowego Służby Więziennej w Lublinie.

28 lutego minister sprawiedliwości, na wniosek dyrektora generalnego Służby Więziennej, powołał płka Dariusza Bernata na stanowisko dyrektora okręgowego Służby Więziennej w Lublinie. Akt powołania dyrektorowi Bernatowi wręczył wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik, w obecności dyrektora generalnego Służby Więziennej gen. Jacka Kitlińskiego.

 Dariusz Bernat służbę rozpoczynał w Zakładzie Karnym w Zamościu jako wychowawca oraz młodszy inspektor, zastępca kierownika i kierownik działu ochrony. Był też specjalistą w Biurze Ochrony Centralnego Zarządu Służby Więziennej. Pracował w Areszcie Śledczym w Krasnymstawie. Od prawie dwu lat pełnił funkcję dyrektora Zakładu Karnego w Zamościu. 

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe