Gm. Hrubieszów: Taneczne ostatki z wędkarzami

  • 07.03.2020, 09:00
  • par
Gm. Hrubieszów: Taneczne ostatki z wędkarzami Jedną z nagród publiczności otrzymali Tomasz i Grażyna Jońscy z Hrubieszowa, którzy świętują 36.rocznicę ślubu.
Ponad setka gości z Lubelszczyzny bawiła się na Balu Wędkarza w Pensjonacie "Magnolia" w podhrubieszowskiej Brodzicy. Bal zorganizowało już po raz szósty Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Werbkowicach.

21 lutego w pensjonacie "Magnolia" w Brodzicy bawili się mieszkańcy Werbkowic, Dołhobyczowa, Hrubieszowa, Kryłowa, Zwierzyńca, Tyszowiec Biłgoraja, Zamościa i Łęcznej.

 – W tym roku bawiło się około stu gości. Zabawa była wyśmienita. Odstąpiliśmy od czysto wędkarskich konkursów, ale przygotowaliśmy inne konkursowe zabawy – tłumaczy Krzysztof Abramiuk, prezes Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Werbkowicach.

Uczestnicy tegorocznych ostatków wybrali Miss i Mistera Balu Wędkarza. Te tytuły przyznano Dorocie i Norbertowi Nieczyporowskim z Werbkowic. W konkursie na najlepszych tancerzy pierwszą nagrodę wytańczyli Maciej Iwon z Werbkowic i Renata Juźwiak, drugą nagrodę odebrali Krzysztof Burdzanowski i Agnieszka Jóźwiak z Łęcznej, a trzecią Rafał Mogielnicki ze Zwierzyńca i Grażyna Jaskowska.

Goście Balu Wędkarza przyznali także nagrody publiczności. Upominki otrzymali Tomasz i Grażyna Jońscy z Hrubieszowa, którzy właśnie świętują 36.rocznice małżeństwa oraz Marta Dąbrowska z Werbkowic, która podczas Balu Wędkarza obchodziła urodziny. 

Nagrodę publiczności przyznano także Beacie Łaskarzewskiej, właścicielce Pensjonatu "Magnolia", gdzie kilkukrotnie organizowano wcześniejsze Bale Wędkarza.

 – Zabawa udała się znakomicie i goście zapowiadają, że koniecznie chcą przyjechać na kolejny Bal Wędkarza w przyszłym roku – mówi Krzysztofa Abramiuk.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe