Zmiany w rozkładzie jazdy. MZK do Kosobud nie dotrze

  • 04.02.2017, 06:00 (aktualizacja 04.02.2017, 08:03)
  • ak
Zmiany w rozkładzie jazdy. MZK do Kosobud nie dotrze MZK Zamość
Miejski Zakład Komunikacji w Zamościu nie będzie już woził swoich pasażerów do miejscowości Kosobudy w gminie Zwierzyniec. Zmiany mają obowiązywać od 13 lutego.

Skrócone mają być kursy autobusów linii nr 21 i 35. Z Zamościa będą wyjeżdżać według dotychczasowego rozkładu, ale dotrą tylko do granicy gminy Zamość. Końcowy przystanek to Wólka Wieprzecka II.

To ważna wiadomość zwłaszcza dla tych, którzy dotąd wsiadali lub wysiadali na przystankach Kosobudy I i Kosobudy II (remiza). Od 13 lutego żaden z nich nie będzie już obsługiwany przez autobusy MZK.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe