Wygrało Roztocze, ale nie nasze

  • 04.03.2020, 16:06
  • MaSzt
Wygrało Roztocze, ale nie nasze W rundzie wiosennej na boiskach zamojskiej "okręgówki" możemy już nie zobaczyć Huberta Sałamachy.
Omega Stary Zamość, osłabiona brakiem siedmiu piłkarzy, przewidywanych do gry w podstawowej jedenastce, słabo wypadła w sparingu z Roztoczem Narol. Przegrała 1:4 (0:2). Nie sprawdził się testowany zawodnik z Białorusi. Trener Paweł Lewandowski zamierza go polecić Potokowi Sitno.

1 marca do Narola na sparing z tamtejszym Roztoczem Omega Stary Zamość pojechała w składzie mocno przetrzebionym. Zabrakło aż sześciu piłkarzy, których trener Paweł Lewandowski przewiduje do gry w lidze, w podstawowej jedenastce. Różne urazy wykluczyły z kadry meczowej Krzysztofa HadłęŁukasza MikulskiegoDaniela Samulaka i Damiana Wajdyka. Z kolei Hubert Sałamacha wyjechał na testowy mecz, organizowany w Warszawie na boisku OSiR Bemowo przez pewnego menedżera, zaś Jarosław Goch był przeziębiony. Jakby problemów kadrowych było mało, po niecałej minucie gry boisko musiał opuścić kontuzjowany Łukasz Bubeła. Osłabiona Omega przegrała z jedenastym zespołem jarosławskiej "okręgówki" 1:4 (0:2), a honorowego gola dla pokonanych strzelił Filip Maciejewski

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Omega
Omega 05.03.2020, 15:06
Trenerem jest Przemysław Tchórz i Paweł Lewandowski.
Cyrk
Cyrk 04.03.2020, 16:29
To wreszcie kto jest trenerem Omegi? Tchórz czy Lewandowski?

Pozostałe