Pow. tomaszowski: Panie będą świętować

  • 06.03.2020, 06:00
  • wd
Pow. tomaszowski: Panie będą świętować Fot. pixabay.com
8 marca to święto wszystkich kobiet. Uroczystości przygotowane specjalnie dla nich będą się odbywały w całym powiecie tomaszowskim.

7 marca Gminny Dzień Kobiet w dużej świetlicy w Lubyczy Król. organizują Rada Miejska i burmistrz Lubyczy Królewskiej (godz. 16). Wystąpią uczniowie SP w Lubyczy Król. i Machnowie Nowym, artyści z Ogniska Muzycznego "Tryton", zespół Pasja, BW&JD i zespół wokalno-muzyczny Orkiestra Strażacka. 

8 marca uroczystość z okazji Dnia Kobiet odbędzie się w Sali Teatralnej w Tomaszowskim Domu Kultury (godz. 15), w Samorządowym Ośrodku Kultury w Jarczowie (godz. 16) i w Wiejskim Domu Kultury w Majdanie Górnym (godz. 17). 

W Tomaszowie wystąpi Dęta Orkiestra Strażacka OSP, chór UTW "Camerata", zespół folklorystyczny "Roztocze". Darmowe wejściówki można już odbierać w sekretariacie TDK-u. W Jarczowie w programie Dnia Kobiet jest występ krakowskiego kabaretu Trzecia Strona Medalu. Będzie słodki poczęstunek i loteria fantowa. A w Majdanie Górnym zagra zamojski zespół Lolek Orkiestra. 

Z kolei wójt gminy Telatyn zaprasza wszystkie panie do Domu Strażaka w Telatynie 10 marca (godz. 12). Tam wystąpią uczniowie SP w Telatynie, Kapela Mirecka, będą konkursy z nagrodami, coś słodkiego i wiosenne porady stylistki.

WIĘCEJ O IMPREZACH ORGANIZOWANYCH W NASZYM REGIONIE Z OKAZJI DNIA KOBIET W NASZYM INFORMATORZE CO? GDZIE? KIEDY?

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe