Zamość: Zaczyna się zbiórka śmieci wielkogabarytowych

  • 02.03.2020, 09:29
  • ak
Zamość: Zaczyna się zbiórka śmieci wielkogabarytowych Fot. pixabay.com
Stare meble, zużyty sprzęt, niepotrzebne opony i inne rupiecie większych rozmiarów będzie w tym miesiącu odbierać od mieszkańców Zamościa Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Sprawdźcie, kiedy śmieciarki dojadą na wasze osiedle.

Dzisiaj (2 marca) ekip PGK mogą się spodziewać mieszkańcy osiedli Słoneczny Stok, Nowe Miasto i Świętego Piątka. Jutro śmieci odbierane będą na os. Partyzantów, Partyzantów, Zamoyskiego, Promyk i Zamczysko, a w środę na Kilińskiego, os. Kamienna, Koszary, Planty i Stare Miasto.

W czwartek będzie przerwa, a od piątku (6 marca) zbiórka śmieci wielkogabarytowych ma być kontynuowana. Tego dnia odpady zostaną wywiezione z osiedli Majdan, Powiatowa oraz Rataja. Pod koniec miesiąca (30 marca) śmieciarki PGK dojadą na Karolówkę i os. Błonie, a dzień później na os. Orzeszkowej–Reymonta i Janowice.

Mieszkańcy domów jednorodzinnych i bloków mają w wyznaczonych terminach wystawić odpady przed posesją albo przy altankach śmietnikowych.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
samochód
samochód 02.03.2020, 13:56
0pony też? Napewno?

Pozostałe