Zamość: Przegląd Fotografii Zamojskiej. ZDK czeka na zgłoszenia

  • 01.03.2020, 08:21
  • red.
Zamość: Przegląd Fotografii Zamojskiej. ZDK czeka na zgłoszenia Fot. pixabay.com
Ostatni dzień marca to ostateczny termin, w jakim Zamojski Dom Kultury przyjmować będzie zgłoszenia od osób zainteresowanych udziałem w tegorocznej edycji Przeglądu Fotografii Zamojskiej.

Konkurs adresowany jest do fotografów zajmujących się fotografią zawodowo i amatorsko, niezależnie od wieku, doświadczenia i zainteresowań.

Tegoroczna, szósta już edycja imprezy odbywa się pod hasłem „Fotografia łączy” i nie jest ograniczona tematycznie. Głównym jej celem jest integracja i promocja środowiska fotografików działających na terenie Zamojszczyzny.

Szczegóły na stronie internetowej ZDK.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe