Gm. Tomaszów Lubelski: Bili go we trzech. 45-latek trafił do szpitala

  • 28.02.2020, 09:45
  • ak
Gm. Tomaszów Lubelski: Bili go we trzech. 45-latek trafił do szpitala Fot. pixabay.com
Spotkali się przy piwie. Rozmowa zeszła na ich wspólnego znajomego. Chcieli mu dać nauczkę. Pojechali do 45-latka i tak go pobili, że mężczyzna trafił do szpitala.

Działo się to we wtorek (25 lutego) wieczorem. Do domu 45-letniego mieszkańca gminy Tomaszów Lubelski zapukało trzech jego znajomych w wieku 23, 38 i 41 lat. Wyciągnęli go na zenątrz i dotkliwie pobili kopiąc po całym ciele. Po wszystkim wsiedli do czekającej na nich taksówki i wrócili do Tomaszowa.

Całe zajście zobaczył przypadkowy świadek. Ten człowiek zaalarmował policję. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce, udzielili pobitemu 45-latkowi pierwszej pomocy, a później przekazali mężczyznę załodze karetki pogotowia.

– Dzięki zeznaniom świadków i natychmiastowej reakcji policjantów bardzo szybko udało się ustalić sprawców. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w  policyjnym areszcie, musieli wytrzeźwieć,  aby można było wykonać z nimi dalsze czynności procesowe. Tłumaczyli się, że chcieli dać nauczkę pokrzywdzonemu i dlatego go pobili – relacjonuje Agnieszka Leszek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

W czwartek (27 lutego) sprawcy usłyszeli zarzuty za pobicie. Grozi za to do 3 lat więzienia. Dwóch starszych będzie odpowiadać w warunkach recydywy.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe